Podczas środowej premiery kart graficznych Radeon RX 480, firma AMD będzie rozdawała za darmo na kanale /r/PCMasterRace swoje produkty. O godzinie 11:00 czasu wschodniego rozpocznie się Radeon Technologies Group AMA z szefem Działu Marketingu Technicznego Robert Hallock. Dowolna osoba może wygrać tylko jedną kartę, a co więcej owa promocja jest ograniczona terytorialnie do kilku regionów: Stany Zjednoczone Ameryki, Kanada, Europa, Australia i Nowa Zelandia.

Aby wygrać, wystarczy zostawić komentarz opisujący nową kartę, rysunek lub zadań pytanie w poście. Do wygrania jest 14 kart graficznych AMD Radeon RX 480.


Poprzedni artykuł20 minutowy film z rozgrywki w Shadow Warrior 2
Następny artykułMouse Glidez – teflonowe ślizgacze do myszek
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.