ADATA zaprezentuje w styczniu pamięci XPG Z1. Będą to najwydajniejsze modele w ofercie producenta. Pamięci będą pracowały z taktowaniem 4600 MHz i opóźnieniami CL19-26-26-46. Napięcie zasilające zostanie podniesione z 1,2 V do 1,5 V. Prezentowany zestaw będzie składał się z dwóch kości o pojemności 8 GB każda (łącznie 16 GB). W modelu tym zastosowano 10-warstwową płytkę drukowaną z podwójną ilością miedzi oraz oryginalny aluminiowy radiator.

Ich głównym przeznaczeniem mają być gracze, overclokerzy oraz entuzjaści sprzętu. Aby skorzystać z ich możliwości, trzeba się będzie wyposażyć w platformę Intel Z370 lub X399.
Tak jak wspomnieliśmy na początku, ADATA zaprezentuje pamięci w styczniu podczas targów CES 2018. Pamięci zostaną zamontowane na płycie głównej MSI Z370I Gaming Pro Carbon AC. Moduły będą dostępne w sprzedaży w pierwszym kwartale 2018 roku.


Poprzedni artykułAMD Radeon Software Adrenalin Edition 17.12.2 z naprawionymi błędami
Następny artykułStar Citizen: Around the Verse – 2017 Retrospective
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.