Moduły pamięci ADATA XPG SPECTRIX D80 zostały podkręcone do taktowania 5531 MHz. Tak wysoki wynik udało się osiągnąć dzięki współpracy zespołów ADATA XPG oraz MSI OC. Próbka została przesłana do HWBot i potwierdzona przez innych. Jest to obecnie najlepszy wynik w bazie. Poprzedni rekord wynosił 5500 MHz. Do schłodzenia pamięci wykorzystano ciekły azot oraz hybrydowy system chłodzenia powietrzem oraz cieczą.

Dzięki zastosowaniu aluminiowego radiatora, chłodzenia wodnego oraz termoprzewodzących podzespołów, moduły SPECTRIX D80 osiągają bardzo wysoką wydajność i stabilność.

W zestawie znalazły się również takie podzespoły, jak płyta główna MSI X299 GAMING PRO CARBON AC, procesor Intel Core i7-7740X oraz karta graficzna GeForce 8400 GS.


ŹRÓDŁOhwbot.org
Poprzedni artykułSerious Sam 4: Planet Badass – nowe informacje i zdjęcia
Następny artykułHumble Daedalic Bundle 2018 – nowa promocja z tanimi grami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments