ADATA wprowadziła do oferty nowe pamięci XPG Spectrix D45G. Moduły będą dostępne w pojemnościach: 8 GB, 16 GB oraz 32 GB, sprzedawane pojedynczo lub w parach. Jeżeli chodzi o częstotliwości, to będą one obejmować 3200, 3600, 4133 MHz. Pamięci są kompatybilne z najnowszymi procesorami od AMD i Intela oraz obsługują XMP 2.0 (Extreme Memory Profile).

ADATA XPG Spectrix D45G

Producent zdecydował się na czarny aluminiowy radiator z licznymi nacięciami, które poza wyglądem przypominającym zbroję zwiększają też powierzchnię oddawania ciepła. Wysokość modułów wynosi 39.17 mm. Dodatkowo chłodzenie zostało wyposażone we wstawkę RGB. Użytkownik ma do wyboru kilka trybów podświetlenia (statyczne, oddychanie i kometę) lub może zsynchronizować z rytmem muzyki w trybie muzycznym. Wszystko to można zrobić za pomocą aplikacji XPG RGB Sync lub oprogramowania sterującego RGB wszystkich wiodących marek płyt głównych, do których należą: ASUS, MSI, GIGABYTE i ASRock.

Moduły XPG Spectrix D45G charakteryzują się zastosowaniem najlepszych jakościowo kości pamięci, a PCB znacznie wykracza poza produkcyjny standard.


Poprzedni artykułADATA XPG Spectrix D45 – wydajne kości pamięci DDR4
Następny artykułIlluminar Gaming zwycięzcą PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.