ADATA wprowadziła do swojego portfolio nowe pamięci XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition. Ich cechą szczególną jest certyfikat TUF Gaming Alliance. Oznacza to, że model przeszedł rygorystyczne testy wydajności i spełnia najwyższe standardy. Moduły posiadają efektowne podświetlenie RGB LED, czarny radiator oraz żółte wykończenie pozostałych elementów.

ADATA XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

Wspomniany wcześniej radiator pozwala na pracę pamięci z taktowaniem 3200 MHz, nie wymagając przy tym dodatkowego chłodzenia. Nowa pamięć obsługuje platformy Intel X299 2666MHz i AMD Ryzen. Prócz tego jest zgodna z technologią Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0. Umożliwia to bezproblemowe przetaktowywanie pamięci bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

ADATA XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy być partnerem firmy ASUS. Dzięki wydajności certyfikowanej przez TUF Gaming Alliance, doskonałej niezawodności oraz efektownemu podświetleniu RGB, gracze będą mogli cieszyć się jeszcze bardziej ekscytującymi doświadczeniami podczas rozgrywek – powiedział Tom Chan, dyrektor marketingu marki XPG.

ADATA XPG SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

Model SPECTRIX D41 XPG TUF Gaming Edition został objęty dożywotnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułDreamHack Masters Stockholm: znamy grupy turnieju w Szwecji
Następny artykułPoznaliśmy wszystkich uczestników DreamHack Open w Montrealu!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.