ADATA zaprezentowała nowe moduły RAM – XPG SPECTRIX D40. Pamięci oferują taktowania bazowe od 2400 do 3200 MHz. Dostępne będą w pojemnościach od 8 do 32 GB, w zestawach single, dual oraz quad channel. Kości są również kompatybilne z platformami Intel X299, podstawkami AMD AM4 oraz układami z serii Ryzen. Warto wspomnieć o obsłudze technologii Intel XMP 2.0.

ADATA XPG SPECTRIX D40 zostały wyposażone w autorski radiator z diodami LED RGB. Jest on kompatybilny z oprogramowaniem ASUS AURA Sync. Dodatkowo PCB składa się z 10 warstw, co ma jeszcze lepiej rozpraszać ciepło.

Wszystkie modele objęte są wieczystą gwarancją firmy ADATA. Pamięci pojawią się w Polsce jeszcze w sierpniu.


Poprzedni artykułAncestors – udostępniono pierwszy film z rozgrywki
Następny artykułUSB 3.0 Promoter Group udostępnia specyfikację USB 3.2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.