ADATA Technology ogłosiła powstanie nowego obiektu w siedzibie głównej w New Taipei. Jego nazwa to XPG Overclocking Lab (XOCL). Ma to być pierwszy obiekt dedykowany twórcom pamięci DRAM, którzy mają wyciągać z pamięci ile się da. Dodatkowo mają być prowadzone różnego rodzaju eksperymenty z nowych technologiami.

Firma ADATA będzie szukać partnerów w postaci producentów oraz osób zajmujących się zawodowo podkręcaniem. Warto tutaj przypomnieć, że latem tego roku ADATA osiągnęła wysokie taktowanie pamięci – 5531 MHz na modelu XPG SPECTRIX D80 RGB DDR4.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułAgony – nowa nieocenzurowana wersja ujrzała światło dzienne
Następny artykułECS Season 6: Virtus.pro pokonuje Fnatic na dwóch mapach!
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.