ADATA wprowadziła do swojej oferty klawiaturę mechaniczną XPG INFAREX K20. Producent zdecydował się na zamontowanie niebieskich przełączników Kalih o sile naciski 50 g. Ich żywotność jest szacowana na około 50 milionów kliknięć. Wszystkie klawisze mają funkcję ochrony przed zakłóceniami, czyli tzw. anti-ghosting. Pozwala to na jednoczesne przytrzymanie wielu klawiszy i przekazanie wszystkich sygnałów do komputera.

ADATA XPG INFAREX K20

Klawiatura XPG INFAREX K20 posiada 11 różnych efektów podświetlenia. Można je przełączać za pomocą dedykowanego klawisza trybu w zależności od preferencji użytkownika. Istnieje także możliwość regulacji szybkości efektów podświetlenia za pomocą dwóch dodatkowych klawiszy po obu stronach klawisza trybu.

ADATA XPG INFAREX K20

Producent wyposażył klawiaturę w klawisze multimedialne. Umożliwia to dokonywanie wymaganych regulacji bez otwierania innych programów lub aplikacji.

ADATA XPG INFAREX K20

Kable klawiatury XPG INFAREX K20 są wzmocnione oplotem, co czyni je bardzo wytrzymałymi i odpornymi na zaplątywanie. Klawiatura jest ponadto wyposażona w pozłacane złącze USB, co gwarantuje bezproblemowe wysyłanie i odbieranie sygnałów nawet podczas najcięższego boju.


Poprzedni artykułQNAP oferuje zniżkę na sprzęt w promocji Upgrade your storage
Następny artykułStar Wars: Battlefront 2 z nowym sezonem Han Solo
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.