ADATA wprowadziła do sprzedaży pamięć flash i-Memory AI720. Została wyposażona w zintegrowane złączę Lightning i USB 3.1. Pozwala to na podłączenie jej do komputerów z systemami operacyjnymi iOS, macOS i Windows. Pendrive posiada oficjalną certyfikację Apple MFi. Dzięki temu można go użyć, jako rozszerzenia pamięci iPhone’a oraz iPada.

ADATA i-Memory AI720

Model i-Memory AI720 umożliwia transfer danych w dwóch prędkościach – 90 MB/s dla złącza USB 3.1 i 20 MB/s dla Lightning. Dzięki aplikacji ADATA i-Memory, pamięć AI720 umożliwia przeglądanie treści na ekranie kompatybilnego telewizora.

Pamięć flash jest odporna na wodę oraz piach. Zastosowano tutaj technologię nanopowlekania. Dodatkowo wbudowano systemy szybkiego tworzenia kopii zapasowych oraz szyfrowania.

ADATA i-Memory AI720 będzie dostępny w dwóch kolorach: złotym i szarym. Pendrive waży 11 g i jest wyjątkowo smukły. Jego wymiary to 56 x 23.5 x 7.5 mm. Model AI720 występuje w trzech wersjach pojemnościowych: 32 GB, 64 GB i 128 GB. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułBoss FLAMING UNDEAD GIANT z gry Bloodborne odnaleziony
Następny artykułLayers of Fear ze ścieżką dźwiękową za darmo na Humble Bundle
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.