ADATA wprowadziła do swojej oferty kości pamięci GAMMIX D30. Model ten jest dedykowany graczom, overlockerom i modderom. Producent wyposażył go w profile Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0, które będą pozwalały na pracę w częstotliwościach od 2,666 MHz to 4,600 MHz. Do schłodzenia kości użyto ładnie wyglądającego i skutecznego radiatora. Warto nadmienić, że pamięci wspierają też platformy Intel X299 oraz AMD AM4 Ryzen.

Dostępne pojemności oraz ceny poszczególnych wariantów zostaną podane w momencie sklepowej premiery. Pamięci będą objęte dożywotnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułVirtus.pro zagra dzisiaj w ESEA MountainDew League oraz Esports Championships Series Season 6
Następny artykułADATA XPG GAMMIX S5 – dysk SSD z radiatorem i kośćmi 3D TLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.