Firma ADATA wprowadziła do sprzedaży powerbank ADATA D8000L. Urządzenie zostało wyposażone w ogniwa litowo-polimerowe o pojemności 8000 mAh. Cała konstrukcja jest zamknięta w szczelną obudowę i zgodna ze standardem IP54. Prócz tego wytrzymuje ównież silne wstrząsy i upadki. Tył urządzenia pokryty jest rowkami, między które można włożyć monetę lub kartę i stworzyć w ten sposób podpórkę.

Powerbank ADATA D8000L posiada dwa porty USB, co umożliwia podłączenie i ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Dodatkowo został wyposażony w 6 systemów zabezpieczeń, które chronią urządzenie przed przeładowaniem, całkowitym rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem oraz przepięciami i zbyt dużym prądem ładowania. Na koniec warto wspomnieć o diodach LED, które generują szeroki strumień światła o mocy 200 lumenów. Latarka może działać w 4 trybach: standardowym, łagodnym, migania i awaryjnym, w którym wysyła sygnał SOS.

ADATA D8000L ma wymiary 154 x 75 x 23,3 mm i waży 270 g. Model będzie dostępny w 2 kolorach – niebieskim i pomarańczowym.


Poprzedni artykułWiedźmin 3: Dziki Gon zaprezentowany w rozdzielczości 8K
Następny artykułSTRAFE – gra w której każda sesja rozgrywki to nowe wyzwanie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.