Firma ADATA wprowadzi w sierpniu do oferty zapasowy akumulator D16750. Urządzenie posiada certyfikat IP67, który oznacza całkowitą odporność na wnikanie pyłów oraz wodoszczelność podczas zanurzenia na głębokości do 1 metra przez 30 minut. Dodatkowo obudowa ma zapewniać ochronę przez wstrząsami.

Została ona wykonana z aluminiowego korpusu oraz silikonowych wstawek. Wbudowane akumulatory posiadają pojemność 16750 mAh i składają się z markowych ogniw LG. Producent zamontował 6 systemów, zabezpieczających przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem oraz przepięciami i zbyt dużym prądem ładowania.

ADATA D16750

Na wyposażeniu znalazły się dwa porty USB oraz latarka LED. Maksymalne natężenie prądu wyjściowego to 3,4 A.

Powerbank ADATA D16750 będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – srebrnej, niebieskiej i zielonej. Urządzenie będzie objęte 12-miesięczną gwarancją. Ceny zostaną podane w momencie premiery w sklepach.


Poprzedni artykułPlemiona świętują 14 urodziny. InnoGames przygotowało infografikę
Następny artykułTechPowerUp GPU-Z 2.2.0 z obsługą nowego sprzętu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.