Acer Predator CG437KP

Acer wprowadził do sprzedaży monitor dla graczy Predator CG437KP. Urządzenie wyposażono w 43-calową matrycę VA o rozdzielczości 3840 × 2160 pikseli i odświeżaniu 144 Hz. Producent deklaruje 90% pokrycie przestrzeni kolorów CPI-P3, co ma zapewnić głębię i wysokie nasycenie barw. Monitor korzysta ze standardu Adaptive-Sync, który synchronizuje wartość częstotliwości odświeżania wyświetlacza i karty graficznej.

Acer Predator CG437KP

Predator CG437KP ma zamontowany czujnik światła, który jest w stanie wykryć poziom naświetlenia w pomieszczeniu. Umożliwia to dopasowanie poziomu jasności matrycy. Prócz tego mamy także czujnik zbliżeniowy, który dba o odpowiednie oszczędzanie energii, jeżeli użytkownika nie ma w pobliżu. Certyfikat VESA DisplayHDR 1000 to gwarancja lepszego kontrastu i większej dokładności barw, co sprawia, że gracze mogą w pełni korzystać z bogactwa grafiki gier z segmentu AAA.

W zestawie dostępny jest także pilot, dzięki któremu monitor może śmiało znaleźć zastosowanie także w salonie. Monitor dostępny jest w sprzedaży w cenie 4999 zł. Z portów znajdziemy 3 x HDMI, USB Type-C oraz DisplayPort.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments