Acer zaprezentował swój wielkoformatowy monitor gamingowy – Predator CG437K P. Urządzenie wyposażono w 43 calowy ekran o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Matryca ma częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz i wykorzystuje 90% przestrzeni kolorów DCI-P3. Monitor korzysta ze standardu Adaptive-Sync, który synchronizuje wartość częstotliwości odświeżania wyświetlacza i karty graficznej.

Monitor ma zamontowany czujnik światła, który wykrywa poziom naświetlenia w pomieszczeniu i odpowiednio dostosowuje poziom jasności. Z tyłu monitora dostępne 3 porty HDMI, złącze Type-C oraz interfejs DisplayPort. W zestawie dostępny jest także pilot.

Monitor Predator CG437K P będzie dostępny w Polsce od czwartego kwartału 2019 roku. Informacja o cenie zostanie podana w późniejszym terminie.


Poprzedni artykułDreamHack Open Rio 2019: AGO Esports poznało przeciwników w grupie
Następny artykułSliger SM560 – ciekawa obudowa mini-ITX z modułami bocznymi
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.