InWin we współpracy z grupą ASRock Phantom Gaming Alliance zaprezentowało obudowę A1 PLUS Phantom Gaming Edition. Jest to autorsko zaprojektowana wersja A1 PLUS, która zdobyła sobie uznanie wśród wielu użytkowników. Obudowa przystosowana jest dla płyt głównych w formacie mini-ITX. To, co ją odróżnia od oryginału to dodatkowe logo Phantom Gaming oraz kolorystyka pod to.

Oznaczenie PLUS dotyczy załączonego 650-Watowego zasilacza InWin 650W z certyfikatem 80 Plus Gold. Jest on umieszczony w specjalnej odizolowanej komorze z tyłu obudowy.

Sama konstrukcja wykonana jest ze stali SECC i anodowanego aluminium (panel wejść-wyjść). Jej waga wynosi 7.1 kg, a wymiary to 231 x 210 x 343 mm. Lewy bok i góra to hartowane szkło. Boczny panel jest przezroczysty i pozwala na podgląd wnętrza. Jego zdjęcie to lekki uniesienie do góry i pociągnięcie w swoją stronę. W przypadku góry mamy gładką powierzchnię z portami: 2 x USB 3.1 Gen-1 (Typu-A), złącza 3,5 mm dla słuchawek i mikrofonu. Prócz tego wbudowano tam bezprzewodową ładowarkę dla smartfonów.

Spód obudowy A1 PLUS to przezroczysty akryl z zamontowanymi diodami LED. Można nimi sterować i nadawać własne kompozycje.

W środku umieścimy takie podzespoły:

  • Płyty główne mini-ITX
  • Chłodzenia powietrzne o maksymalnej wysokości 160 mm
  • Karty graficzne o długości do 320 mm i szerokości na dwa sloty
  • 2 x 120 mm wentylator na spodzie, po jednym 120 mm wentylatorze na boku oraz z tyłu
  • 2 x 2.5 calowe dyski SSD lub HDD

Obudowa A1 PLUS Phantom Gaming Edition objęta jest pięcioletnią gwarancją producenta.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments