Sprite sponsorem głównym wydarzenia Poznań Game Arena 2016

0

Organizatorzy Poznań Game Arena 2016 poinformowali, że firma Sprite została głównym sponsorem wydarzenia. Marka od wielu lat wspiera środowisko polskiego gamingu. Od dwóch lat obecna jest na najważniejszych wydarzeniach gamingowych, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Skupia się na współpracy z kluczowymi twórcami kanałów gamingowych na YouTube w Polsce.

Pierwszy raz Sprite wsparł PGA w 2015 roku i zadbał o moc atrakcji. Poza hektolitrami orzeźwiającego, krystaliczno-cytrynowego napoju można było spotkać wybitnych twórców You Tube, którzy byli do dyspozycji odwiedzających targi PGA. W tym roku marka Sprite również zadba o dobre nastroje uczestników gasząc przy tym ich pragnienie.

A na targach Poznań Game Arena 2016 będzie można zobaczyć premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszych trendów i rozwiązań z zakresu multimedialnej rozrywki, występy cosplay, konferencje, spotkania z twórcami, atrakcje dla całych rodzin, strefa gier a w niej setki stanowisk komputerowych, dziesiątki konkursów z cennymi nagrodami, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem portali tixer.pl oraz ticketpro.pl, a także w punktach stacjonarnych salonów Empik, Media Markt i Saturn oraz kioskach i salonikach Ruch.