SilentiumPC wprowadziło do sprzedaży fotele SPC Gear SR300F V2. Są to zmodernizowane i odświeżone fotele SPC Gear SR300 drugiej generacji. Oznaczenie „F” informacje użytkownika o zastosowaniu wysokiej jakości tkaniny. Jej największą zaletą jest przepuszczanie powietrza, co ma duży wpływ podczas długich godzin rozrywki. Tkanina o specjalnym splocie jest również miła w dotyku, co dodatkowo podnosi komfort siedzenia.

Trzonem całej konstrukcji jest stalowa rama. Mechanizm TILT daje użytkownikowi możliwość przechylenia siedziska nawet do 18°. Łączy się on ze stalową podporą za pomocą siłownika czwartej klasy (do 150 kg statycznego obciążenia). Pozwala to na regulację siedziska w zakresie 75 milimetrów. Do tego dochodzą większe i wytrzymalsze kółka do przemieszczania się. Cała konstrukcja może udźwignąć osobę o maksymalnej wadze 120 kg.

Kubełkowe siedzisko nawiązuje do foteli rajdowych i zostało wypełnione pianką typu „molded foam”, odporną na odkształcenia. Wspiera to ciało w kluczowych fragmentach i zapewnia wysoki komfort. Można je odchylić do aż 170 stopni. Nieodłączonym elementem są dwie poduszki odpowiedzialne za wsparcie kręgosłupa na odcinku szyjnym oraz lędźwiowym.

Płaskie podłokietniki z regulacją wysokości pozwalają dopasować użytkownikowi pozycję, na jakiej wygodnie spoczną przedramiona, co zapobiega zmęczeniu przy dłuższej rozgrywce. Fotele dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz czerwonej.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments