Space Company Simulator

Zapowiedziano grę Space Company Simulator, która jest inspirowana takimi seriami, jak Civilization i GameDev Tycoon. Gracze będą mieli okazję pokierować korporacją dążącą do finansowej i technologicznej dominacji w kosmosie. Będzie można budować rakiety, statki kosmiczne, satelity i stacje orbitalne. Naszym zadaniem jest zostanie potentatem kosmicznym i wygranie wyścigu do gwiazd.

Za produkcję odpowiada niezależne studio deweloperskie INTERMARUM. Wydania gry w Polsce i na świecie podjęła się firma All in! Games. Do tej pory pod jej skrzydłami ukazały się takie tytuły, jak Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption), Metamorphosis (Ovid Works).

Space Company Simulator to gra stawiająca na realizm. Zespół poświęcił sporo godzin na zapoznanie się z raportami NASA i innych agencji kosmicznych. Miało to pomóc jak najdokładniej odwzorować każdy aspekt eksploracji kosmosu.

Rozgrywka zaczyna się od skompletowania zespołu światowej klasy specjalistów i odkrywania nowych technologii, które umożliwią realizację kolejnych misji kosmicznych.

  • Zostań prezesem kosmicznej korporacji i poprowadź ją do finansowej i technologicznej potęgi
  • Zbierz zespół specjalistów, tworząc z nich lojalnych pracowników
  • Opracuj nowe technologie i ulepszaj je z każdą misją kosmiczną
  • Walcz o duże i dochodowe kontrakty
  • Rywalizuj z innymi szybko rozwijającymi się, sterowanymi przez AI korporacjami

Premiera Space Company Simulator na PC jest zaplanowana na jesień 2019 roku.


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.