Sniper Ghost Warrior 3 zaoferuje do 35 godzin zabawy

17

Portal wccftech.com przeprowadził wywiad ze studiem CI Games, odpowiedzialnym za grę Sniper Ghost Warrior 3. I można się dowiedzieć kilku ważnych informacji. Gra będzie zbudowana na zmodyfikowanym silniku CryEngine. Do tego deweloperzy dodadzą obsługę HDR, co powinno poprawić jakość oprawy graficznej.

Wiadomo też, że będą wspierane konfiguracje złożone z dwóch lub więcej kart graficznych. To bardzo ważne dla osób, które oczekują jak najlepszej oprawy graficznej. Na koniec warto wspomnieć troszkę o rozgrywce. Mapa będzie miała powierzchnię 27 km2. Główne zadania zajmą do 15 godzin zabawy, natomiast wszystkie poboczne misje do 20 godzin.


 • hooker

  Trudno uwierzyć, że tak niewielki developer jakim jest CIG tworzy coś tak rozbudowanego jak Sniper Ghost Warrior 3. Ostatnio jak dorzucili informację o Open Beta, to zainteresowanie wzrosło. To olbrzymia inwestycja i podejrzewam, że ładują w to każdy grosz. Nie sądzę zatem, aby czekało SGW3 co innego niż sukces, bo dla firmy to takie być albo nie być. I bardzo dobrze, że na profesjonalnym rynku zaistnieje ktoś nowy, bo starzy wyjadacze kontynuują bez sensu kiedyś dobre serie niszcząc ich historię na zawsze.

 • Seba Brunatny

  Jak dla mnie to te 35 godzin grania w FPS’a i nazwijmy to kampanię nie jest złym wynikiem. Grało się w dużo krótsze gry bo producent postawił wszystko na multiplayer’a. Tutaj ma być inaczej aczkolwiek multi podobno ma być. Wielkość mapy też niczego sobie 🙂

  • Ollbi

   Nom, 35 godzin grania to sporo czasu. Pamiętajmy, że ciężko jest obecnie znaleźć FPSa z tak dużym czasem rozgrywki.

   • Cezet

    czas to wprawdzie pieniadz, ale mnie bardziej interesuje całkiem nieźle zapowiadająca się fabuła, a nie licznik czasu.

    • Ollbi

     Licznik czasu po części determinuje, ile pracy twórcy włożyli w fabułę. Oczywiście nie oznacza, to że musi być super. Aczkolwiek daje to już jakieś pojęcie 🙂

     • Cezet

      Zgoda co do oceny ilości włożonej pracy, ale niestety niekoniecznie przekłada się to na jakość. gdyby to było tak z automatu, to świat byłby zbyt piękny, by mógł być prawdziwy:)) Póki co, póki kometa Halleya tor lotu nie skoryguje – jest jak jest:)

     • Seba Brunatny

      Tak jak pisałem wcześniej, długość singla to ważna sprawa bo płacić za grę 160zł żeby pograć 8 godzin to wiadomo że czekam na promocję. Ważniejsza jest fabuła bo to ona przyciąga gracza, a nie czas rozgrywki. Do premiery zostało ok 3 miesięcy więc czekam na ten dzień i na więcej informacji.

     • Cezet

      160 złociaków? To już wiadomo, ze taka cena bedzie? Nigdzie nie widziałem ceny podawanej od źródła. I czemu 8 godzin a nie 35? A co do fabuły – nie polemizuję, bo widze, ze się całkowicie zgadzamy. Oby twórcy gry stali na identycznym stanowisko, to będzie ok.

     • Lierro

      hm… jeśli 160 złoty, za otwarty świat, dobrą grafę, i wiele wiele innych, to mało. Nie jedna gra kosztuję więcej. Wydaje mi się, że CiG nie przesadza. Prawda jest taka, że gry, które nie dają nic od siebie, kosztują wiecej. Co do fabuły, to na pewno nie 8 godzin, bo to by się mijało z celem, jak sądzę.

     • Cezet

      „Co do fabuły, to na pewno nie 8 godzin, bo to by się mijało z celem, jak sądzę.” – jak rozumiem – osiem to za mało tak?:) no bo przeciez nie za wiele, tak ja uważam przynajmniej.

     • Lierro

      No tak, tak 🙂 W końcu ma być 35 godzin, a 35 godzin to już jest dosyć pokaźna ilość czasu 🙂 po za tym dojdzie do tego eksploracja i jakieś zadania poboczne, więc rozgrywki może się zrobić dużo więcej godzin. W końcu SGW3 będzie miało otwarty świat, z dosyć dużą mapą. Zobaczymy. Ja tam dalej uważam, że tytuł będzie mega mocny, bo po za singlem będzie oferował jeszcze Multi, a to już są niezliczone ilości godzin gry 🙂

    • Andy

     Fabuła zapowiada się naprawdę dobrze, sam to przyznałeś, więc zgodzę się z Ollbi, że ten czas też jest ważny. Kurcze, nie po to zaczyna się grę, żeby od razu kończyć.

   • Seba Brunatny

    Wiadomo że fajnie będzie pograć 35godzin w singa ale mam nadzieję że fabuła będzie na tyle ciekawa żeby mnie wciągnąć na taki czas w rozgrywkę. Oczywiście zobaczymy ile tak na prawdę Nam to czasu zajmie bo 35h to tylko przewidywany czas, gracze zweryfikują 🙂

 • Mateusz

  15 godzin singla bardzo mnie cieszy. Cała gra ma bazować na kampanii, a multi ma być zaledwie dodatkiem do gry. 27 km^2 to duży teren, mam tylko nadzieję, że deweloperzy dobrze go zagospodarują. Można zrobić wielką mapę, ale to jeszcze nic nie znaczy. Mam nadzieję, że wszystkie lokacje będą się między sobą różniły i będą na swój sposób niepowtarzalne. Najbardziej mnie wkurza takie kopiuj wklej na mapie, ale jestem raczej pewien, że CI Games nie zniży się do takiego poziomu

  • Cezet

   No dobra, nie ma sprawy, ale niech mi który powie – niezorientowany jestem – czy te 27 km kwad to dużo, mało czy w sam raz. jak to wygląda np, w przypadku se4? cvzy jakiejś innej gry tego typu, tak zeby miec porównanie

   • Ollbi

    Generalnie to jest dość duży teren do zwiedzania. Jak grałeś w WoW to można by to liczyć, jako kilka regionów 🙂

    • Cezet

     W poprzednim zyciu grałem, dość duzo nawet. No to daje mi to jako takie pojecie, dzięki. Szału jakiegos przeogromnego nie ma, ale tez narzekac raczej w tej kwestii nie bedzie na co. Wszystko tu juz zależec bedzie od rozgrywki.