CI Games udostępnili nowy film o tym, jak bardzo niebezpiecznym można być w Sniper Ghost Warrior 3. Trailer – w akompaniamencie mocnych dźwięków – pokazuje jak niewiarygodnie skuteczny w eliminowaniu celów może być Jon North. Strzelanie z karabinu snajperskiego nie jest jedynym sposobem na unieszkodliwienie wroga. Można także skorzystać z broni białej, wysadzić przeciwników (wykorzystując łatwopalne czerwone beczki) czy potraktować ich „z buta”.

Na koniec warto wspomnieć, że użycie amunicji przeciwpancernej gwarantuje prawdziwie spektakularne i dające ogromną frajdę rezultaty.

Sniper Ghost Warrior 3

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.