CI Games udostępniło wyzwania o podwyższonym poziomie trudności w grze Sniper Ghost Warrior 3. Wprowadzono także nowy tryb rozgrywki – Tryb Wyzwanie. Jest on odpowiedzią na potrzeby wiernych fanów serii Sniper Ghost Warrior. Pytali oni o dedykowany tryb z podwyższonym poziomem trudności, będący dużym wyzwaniem nawet dla najlepszych graczy. Pomyślne zakończenie misji będzie trudniejsze niż kiedykolwiek.

Brak interfejsu użytkownika (HUD), zwiększona czujność przeciwników i znikające znaczniki po użyciu drona zwiadowczego to elementy, które spowodują, że sukces misji w Sniper Ghost Warrior 3 będzie uzależniony od wykorzystania odpowiedniego arsenału oraz gadżetów.

Sniper Ghost Warrior 3 to historia braterstwa, wiary i zdrady osadzona w najlepiej zaprojektowanej grze snajperskiej. Wciel się w rolę amerykańskiego snajpera Jonathana Northa, który dostaje się za linię wroga w Gruzji, nieopodal rosyjskiej granicy. Odkryj ogromny, w pełni otwarty świat, z dynamicznymi warunkami atmosferycznymi, porami dnia i nocy, które mają realny wpływ na rozgrywkę i podejmowane decyzje. Dostosuj broń, akcesoria, pojazdy i drony, wykorzystując przy tym zdolności z trzech podstawowych drzew umiejętności: Snajpera, Wojownika i Ducha.

Gra pojawi się już 25 kwietnia 2017 roku.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Seba Brunatny
Seba Brunatny
3 lat temu

Misje poboczne widać też mogą być ciekawe, a tym samym wydłużą Nam tą grę. Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiada się bardzo interesująco, a każdy kolejny materiał tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu. Tryb Challengne Mode mam nadzieję że będzie czymś w czym ciężko będzie przetrwać nawet snajperowi. Wszystko okaże się już 25 kwietnia więc za nie cały miesiąc więc już można zacząć odliczanie do premiery.