Sniper Elite 4 otrzymuje dodatek Deathstorm Part 1: Inception

0

Studio Rebellion udostępniło dodatek do gry Sniper Elite 4 o nazwie Deathstorm Part 1: Inception. Akcja rozszerzenie odbywać się będzie zaraz po wydarzeniach, ukazanych w podstawowej części gry. Gracz będzie miał za zadanie odzyskać cenną przesyłkę o nazwie Deathstorm. W tym celu będzie trzeba udać się do zbombardowanej bazy marynarki wojennej nazistów.

Znajduje się ona w północnych Włoszech, gdzie panuje mroźny klimat.

Dodatkowo gracze otrzymają zestaw trzech broni, skórki dla ośmiu broni oraz skórki dla dwóch postaci (mężczyzny i kobiety). Prócz tego osoby grające w multiplayera dostaną nowy tryb Elimination. Zabawa przeznaczona jest dla dwunastu osób, po 6 na każdą z dwóch drużyn. Celem jest zabicie wszystkich przeciwników. Jednakże, jeżeli członek drużyny zabije przeciwnika, to zabita osoba, może wrócić na pole walki.

Sniper Elite 4 - Deathstorm Part 1: Inception

Tryb wieloosobowy otrzyma także nową mapę Night Woods.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Seba Brunatny
Seba Brunatny
3 lat temu

Myślę że to dobra opcja dla wszystkich miłośników gier w tematyce snajperskiej. Do tego dodatek zapowiada się ciekawie i skróci np mi oczekiwania na Sniper: Ghost Warrior 3, która ma ukazać się pod koniec kwietnia. Oj będzie się działo.