Słuchawki HyperX Cloud II i Cloud Revolver z certyfikatem Discord

0

Słuchawki HyperX Cloud II oraz zapowiedziane HyperX Cloud Revolver uzyskały jako pierwsze na świecie certyfikat jakości Discord. Jest to specjalny komunikator głosowy stworzony z myślą o graczach, który jest dostępny zarówno dla użytkowników komputerów osobistych, jak i urządzeń mobilnych. Specjaliści z firmy Discord przeprowadzili wewnętrzne testy wśród swoich użytkowników, które wykazały, że słuchawki HyperX charakteryzują się wysoką jakością dźwięku pozbawioną jakichkolwiek szumów oraz dobrym mikrofonem, pozwalającym na świetną komunikację podczas rozgrywki.

HyperX Cloud II

Komunikator Discord posiada już ponad 5 milionów użytkowników, z czego milion to aktywni gracze. Firma dostała niedawno 20 milionów dolarów dofinansowania od funduszu inwestycyjnego Greylock Partners.

Eros Resmini, CMO, Discord:

Bardzo cieszymy się ze współpracy z najlepszym producentem sprzętu dla graczy. Słuchawki HyperX Cloud Revolver oraz HyperX Cloud II to świetne urządzenia, które doskonale współgrają z naszym komunikatorem.

Edward Baily, EMEA Business Manager, HyperX:

Bycie pierwszym producentem słuchawek dla graczy, który otrzymał certyfikat Discord to duże wyróżnienie, które jest dla nas powodem do dumy. Program Discord to doskonałe narzędzie do komunikowania się z zespołem podczas gry oraz poza nią.