SilverStone LD03-AF

SilverStone wprowadził do sprzedaży obudowę SilverStone LD03-AF, która należy do serii Lucid. Wykonaną ją z hartowanego szkła oraz solidnej jakości stali. Dzięki temu cała konstrukcja jest wytrzymała oraz zachowuje elegancki wygląd. Obudowa ma wymiary 265 x 414 x 240 mm i pojemność około 25 litrów. Producent zakwalifikował ją do formatu mini-ITX i udostępnił w kolorze czarnym.

Wspierane są płyty główne w formatach mini-ITX oraz mini-DTX. Prócz tego możemy w niej pomieścić pełnowymiarowe karty graficzne do maksymalnej długości 309 milimetrów.

W przypadku zasilaczy mamy wsparcie dla wariantów SFX i SFX-L. Producent zaleca tutaj zastosowanie modelu SilverStone SX800-LTI. W przypadku chłodzeń procesorów mamy wsparcie dla radiatorów o maksymalnej wysokości 190 mm.

W zestawie otrzymujemy dwa 120 mm wentylatory oraz zestaw filtrów na kratki wentylacyjne. Warto zauważyć, że przepływ powietrza odbywa się od dołu do góry. Producent umieścił dwa wentylatory – na górze oraz na dole. Ma to umożliwić naturalny przepływ powietrza i szybsze odprowadzanie ciepła z podzespołów.

Obudowa SilverStone LD03-AF jest dostępna w cenie około 130 dolarów.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments