SilverStone FW124-ARGB – wentylator typu slim z podświetleniem LED

0

SilverStone FW124-ARGB to 120 milimetrowy wentylator, przeznaczony do obudów mini-ITX. Jego duża zaletą jest grubość – zaledwie 15 mm, w stosunku do normalnych wentylatorów – 25 mm. Wiatrak posiada 9 wygiętych półprzezroczystych skrzydeł, które zamontowano na łożysku (fluid dynamic bearing). Łopatki obracają się z prędkością w zakresie 800 – 2000 RPM. Pozwala to na przepływ powietrza od 13,1 do 32,6 CFM.

Generuje to ciśnienie rzędu 0,31 do 1,52 mm H2O. Deklarowany przez producenta hałas waha się między 14,7 do 24,6 dBA. Wentylator jest zasilany przez 4 pinową wtyczką. Czas pracy wentylatora FW124-ARGB powinien wynieść około 50 000 godzin.

Jest jeszcze druga 3 pinowa wtyczka, która odpowiada za podświetlenie LED. Wentylator posiada 6 sztuk diod aRGB, które mogą być zarządzane przy pomocy popularnego oprogramowania. Mowa tutaj o ASUS Aura Sync, Gibabyte RGB Fusion, ASRock Polychrome Sync, MSI Mystic Light Sync, SilverStone RGB czy BIOSTAR Racing.

Cena i dostępność wentylatorów SilverStone FW124-ARGB nie została niestety podana. Urządzenia mają trafić w niedługim czasie na rynek.

SilverStone FW124-ARGB

Cieszy nas, że SilverStone dba o osoby budujące zestawy mini-ITX. Jako, że miejsca w obudowach ITX jest mało, to trzeba odpowiednio gospodarować miejscem. Szczęśliwie firma dostrzega ten rynek należycie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments