Sharkoon wprowadza słuchawki SKILLER SGH1 dedykowane graczom

0

Sharkoon wprowadził do swojej oferty nowy zestaw słuchawkowy: SKILLER SGH1. Są one dedykowane graczom i posiadają złącze jack TRRS. Dzięki temu ostatniemu elementowi wspierają nowoczesne smartfony, konsole do gier, laptopy i wiele innych sprzętów. Słuchawki ważą zaledwie 253 gramy i są świetnie dopasowane do uszu oraz głowy.

Pałąk zaprojektowano tak, by idealnie rozłożyć i zbalansować wagę urządzenia, pozwalając na komfortową grę nawet przy przeciągających się na wiele godzin sesjach. Poduszki nauszników są duże i izolują dobrze od otoczenia. Można je też łatwo wymieniać na takie ze skóry syntetycznej, które są dostępne w zestawie.

Sharkoon zamontował w SGH-1 40 mm przetworniki, które mogą dostarczyć zakres częstotliwości od 20 Hz do 20kHz. Dzięki temu oferują idealny balans między dźwiękami gry, a komunikacją głosową z zespołem. Mikrofon oferuje nagrywanie kierunkowe i wygodny, chowany wysięgnik.

Kabel do komputera został wykonany w oplocie materiałowym i posiada długość 250 cm. Wtyczka USB posiada pozłacaną końcówkę. Słuchawki Sharkoon SKILLER SGH1 powinny niedługo pojawić się w sprzedaży w cenie około 130 zł.