Sharkoon wprowadził do swojej oferty nowy zestaw dla graczy – Shark Zone GK15. Użytkownik otrzymuje klawiaturę i mysz, przeznaczone dla intensywnego grania w wiele tytułów. Oba akcesoria zachowują spójny wygląd i posiadają żółto-czarną kolorystykę. Myszka posiada wbudowany laserowy czujnik PixArt o maksymalnej czułości 3200 DPI (dostępnych jest pięć trybów pracy). Prócz tego mamy diodowe podświetlenie w pięciu kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i fioletowym. Myszka ma łącznie pięć przycisków.

Klawiatura z zestawu Shark Zone GK15 posiada trzy bloki klawiszy, dołączoną podkładkę pod nadgarstki, a także multimedialne klawisze funkcyjne. Do wyboru są trzy rodzaje podświetlenia: czerwony, żółty i zielony. Prócz tego mamy kilka różnych efektów świecenia i siły podświetlenia. Zastosowane przełączniki dla klawiszy mają wytrzymać ponad 10 milionów kliknięć. Klawiatura posiada gumowany plastik.

Zestaw Sharkoon Shark Zone GK15 powinien być już dostępny w sklepach, w sugerowanej cenie 29.99 Euro.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułGigabyte ujawnia kartę GeForce GTX 1070 Mini ITX OC
Następny artykułAMD pokazuje nowy system nazewnictwa kart graficznych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments