Sennheiser GSP 500 – słuchawki dla graczy z wieloma nowościami

0

Sennheiser wprowadzi do swojej oferty słuchawki GSP 500. Producent zastosował nowy, ulepszony system autorskich otwartych przetworników. Specjalnie rozmieszczenie przetworników w muszlach gwarantuje przekazanie dźwięku bezpośrednio do uszu. Słuchawki wyposażono w 2-osiowy system metalowych zawiasów, który zapewnia płynny obrót muszli i oferuje dużą swobodę ruchów. Prócz tego znajdziemy tutaj regulowany mechanizm nacisku zintegrowany z pałąkiem pozwala GSP 500 jeszcze lepiej dostosować się do każdego gracza.

Oddychające poduszki dopasowują się do konturów ucha. Wykonano je z miękkiej tkaniny, przyjemnej i chłodnej w dotyku. Nauszniki zapewniają także dobrą wentylację uszu.

Producent zamontował również dobrej jakości mikrofon z redukcją szumów. Ma to umożliwiść czystą komunikację. W celu wyciszenia mikrofonu wystarczy podnieść ramię wysięgnika, zaś zmiany poziomu dźwięku w grze można szybko dokonać dzięki pokrętłu regulacji głośności zintegrowanemu bezpośrednio z nausznikiem.

GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach mobilnych.

Sennheiser GSP 500 będą dostępne na polskim rynku na początku trzeciego kwartału 2018 w katalogowej cenie 949 zł. Podobnie jak wszystkie produkty firmy Sennheiser, GSP 500 ma dwuletnią gwarancję.