SCS Software pracuje nad mapą Francji

1

Kilka lat temu firma SCS Software wydała grę Euro Truck Simulator 2, który w dniu premiery posiadał dość małą powierzchnię Europy. Wraz z wydaniem dodatku Going East poszerzono dostępne regiony o Polskę, Słowację, Węgry i Czechy. W tym dodano aż 13 nowych miast: Białystok, Lublin, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa, Bańska Bystrzyca, Koszyce, Debreczyn oraz Budapeszt.

Euro Truck Simulator 2 - Francja

Następny dodatek Skandynavia powiększył obszar o Norwegię, Szwecję i Danię. Wprowadzono 19 nowych, miast o niespotykanej do tej pory skali. Pojawiło się także 7 mniejszych miejscowości odgrywających istotną role tranzytową w regionie. Dużą nowością są także porty morskie i promowe, których dodano aż 15 sztuk.

Euro Truck Simulator 2 - Francja

SCS Software nie ustaje jednak w pracach i właśnie oznajmiła, że pracują nad nowymi terenami. Chłodzi mianowicie o Francję i brakujące na niej obszary. Deweloper chce pokryć cały kraj siecią dróg i miast. Do tego przemianie ulegnie francuska stolica – Paryż, którą otrzymają wszyscy posiadacze dotychczasowych wersji ETS 2, nawet jeżeli nie zakupią dodatku Francja.

Euro Truck Simulator 2 - Francja

Być może w grze pojawi się nowa ciężarówka oraz fabryka Renault.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] SCS Software pracuje nad mapą Francji […]