Sabotage – pierwszy dodatek do gry Call of Duty: Infinite Warfare

0

Activision ogłosiło wydanie dodatku Sabotage do gry Call of Duty: Infinite Warfare. W grze pojawią się cztery nowe mapy trybu rozgrywki wieloosobowej, w tym nową wersję cenionej przez fanów mapy Modern Warfare 2Afghan. Nowy pakiet dodatków zawiera również „Rave in the Redwoods” – kolejny epizod sagi Zombie, inspirowany latami 90., z gościnnym udziałem Kevina Smitha.

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies – Rave in the Redwoods opowie historię, umieszczoną w charakterystycznej dla horroru lat 90. scenerii opuszczonego kempingu w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Czwórka bohaterów pierwszej, osadzonej w wesołym miasteczku historii, powraca w nowych, zupełnie odmiennych i jeszcze bardziej przerysowanych rolach. W obsadzie dubbing – Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Legion Samobójców) jako „aspirujący Hip Hopowiec”, Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Cukierkowy Raver”, Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Grunge’owy Gitarzysta” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Blachara”.

Sabotage zawiera również 4 nowe mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej:

  • Noir – mroczne, obskurne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem po zmroku. Noir to klasyczna mapa typu “three-lane” rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.
  • Neon – to wirtualne centrum treningowe zaprojektowane do miejskich walk to wyjątkowa cyfrowa arena, na której losowo spawnują się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpływają się w pikselowej mgle. Trybuny ze środkowego pasa zaspokoją potrzeby dalekosiężnych graczy, natomiast zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają na szybki kontratak w zwarciu.
  • Renaissance – to umiejscowiona na północy Włoch mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze sobą w otoczonej klasyczną architekturą i zabytkami Wenecji, której wąskie uliczki i kanały zachęcają do pozostawiania w ciągłym ruchu.
  • Dominion –  nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2 tym razem osadzona jest na Marsie. Wszystkie obiekty znane z oryginalnej mapy oraz wrak w jej centrum pozostały niezmienione, dodano natomiast ulepszenia mające na celu lepsze wykorzystanie system ruchu.

Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o