Activision ogłosiło wydanie dodatku Sabotage do gry Call of Duty: Infinite Warfare. W grze pojawią się cztery nowe mapy trybu rozgrywki wieloosobowej, w tym nową wersję cenionej przez fanów mapy Modern Warfare 2Afghan. Nowy pakiet dodatków zawiera również „Rave in the Redwoods” – kolejny epizod sagi Zombie, inspirowany latami 90., z gościnnym udziałem Kevina Smitha.

Call of Duty: Infinite Warfare Zombies – Rave in the Redwoods opowie historię, umieszczoną w charakterystycznej dla horroru lat 90. scenerii opuszczonego kempingu w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Czwórka bohaterów pierwszej, osadzonej w wesołym miasteczku historii, powraca w nowych, zupełnie odmiennych i jeszcze bardziej przerysowanych rolach. W obsadzie dubbing – Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Legion Samobójców) jako „aspirujący Hip Hopowiec”, Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Cukierkowy Raver”, Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Grunge’owy Gitarzysta” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Blachara”.

Sabotage zawiera również 4 nowe mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej:

  • Noir – mroczne, obskurne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem po zmroku. Noir to klasyczna mapa typu “three-lane” rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.
  • Neon – to wirtualne centrum treningowe zaprojektowane do miejskich walk to wyjątkowa cyfrowa arena, na której losowo spawnują się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpływają się w pikselowej mgle. Trybuny ze środkowego pasa zaspokoją potrzeby dalekosiężnych graczy, natomiast zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają na szybki kontratak w zwarciu.
  • Renaissance – to umiejscowiona na północy Włoch mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze sobą w otoczonej klasyczną architekturą i zabytkami Wenecji, której wąskie uliczki i kanały zachęcają do pozostawiania w ciągłym ruchu.
  • Dominion –  nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2 tym razem osadzona jest na Marsie. Wszystkie obiekty znane z oryginalnej mapy oraz wrak w jej centrum pozostały niezmienione, dodano natomiast ulepszenia mające na celu lepsze wykorzystanie system ruchu.