amd ryzen 3000 ces 2019 1
amd ryzen 3000 ces 2019 1

Kilka dni temu AMD wypuściło nową aktualizację kodu AGESA dla BIOSów płyt głównych. Nowa rewizja ujawniła, że procesory Ryzen 3000 weszły w kolejną fazę produkcji – stepping B0. Tym samym możemy być pewni, że prace nad finalną wersją nowych jednostek idą dobrze i premiery możemy się spodziewać w III lub IV kwartale tego roku.

Dodatkowo można tą informację powiązać z kilkoma ważnymi newsami:

Jeżeli proces testów będzie przebiegał bez zarzutów to stepping C0 powinniśmy ujrzeć tuż przed finalną premierą. Być może więcej informacji od nowych procesorach dowiemy się podczas targów COMPUTEX 2019.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEsports Championship Series Season 7: Virtus.pro zagra z Avangar
Następny artykułBIOSTAR A68N-2100E – płyta główna mini-ITX dla domu i biura
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj