god of war 1
god of war 1

God of War jest już na rynku od dłuższego czasu. Niestety, jest to tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation. Fani wersji Special Edition otrzymali stalowe opakowanie z grą. Na jednym z boków zamieszczono tajemniczy napis w starodawnym języku. Okazuje się, że ma on głębsze znaczenie.

Użytkownik o pseudonimie Wolfstrong1995 odkrył, że jest to pismo runiczne Elder Futhark. Było ono używane przez lud Germańskie na przełomie od 2 do 8 wieku naszej ery. Co więcej, tekst nie został napisany w starodawnym, wymarłym języku, ale w mowie angielskiej. Twórcy chcieli jedynie zachować tajemniczość oraz stylistykę.

God of War - Limited Edition - SteelBook

Oto tekst z pudełka:

This is the story of a bear and a wolf, who wandered the realms nine to fulfill a promise of one before; they walk the twilight path, destined to discower the truth that is to come.

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOegmnow.com
Poprzedni artykułElite Dangerous – Streamer Spotlight: Hammers of Slough
Następny artykuł2018 Beamdog Livestream – NWN:EE Dev build 8169 and 2.5 updates
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.