RuneScape umożliwia posiadanie własnej wyspy na Wschodnich Ziemiach

0

RuneScape udostępniło swoim graczom możliwość posiadania własnej wyspy na Wschodnich Ziemiach. Jest to zupełnie nowy kontynent, złożony z archipelagu egzotycznych wysp, rozsiany po nieodkrytych wodach. Dodanie Wschodnich Ziem było decyzją powodowaną opiniami graczy – głosami ponad 100 000 z nich. Co roku użytkownicy RuneScape stają przed szansą wyboru, który pomysł chcieliby w przyszłości wprowadzić do rozgrywki.

Decyzje podejmowane przez graczy kształtują nowe terytoria oraz zabijają postaci, a wszystko to w tworzeniu wspólnej przyszłości gry RuneScape. Przy tworzeniu Wschodnich Ziem inspirowano się rejonami Polinezji.

Wyspy Whale’s Maw, Waiko i Aminishi, pierwsze na zachodniej granicy nowego kontynentu, są już dostępne do eksploracji. Zamieszkujące je rdzenne plemiona nigdy nie słyszały o przygodach graczy, więc wszyscy będą musieli zaczynać na nich od początku, na nowo budując swoją reputację i majątek – nawet weterani zmuszeni będą rozpoczynać grę na tym samym poziomie co nowicjusze! Wraz z ciągle powiększającą się ilością wysp archipelag Wschodnich Ziem ma jeszcze wiele do odkrycia.

Tym razem nasi gracze doprowadzili do największej aktualizacji zawartości, wprowadzenia zupełnie nowego terenu – inspirowanych Polinezją Wschodnich Ziem. Zaczyna to zupełnie nowy rozdział w historii RuneScape, do którego nie dotarlibyśmy bez ich wsparcia, zaangażowania i pasji.

– wyjaśnia Dave Osborne, główny projektant gry RuneScape.