ROCKFISH Games udostępniło dodatek do gry EVERSPACE o nazwie Encounters. Gracze otrzymują nowy, potężny statek – Colonial Sentinel. Pojawiły się nowe bronie oraz wyposażenie. Prócz tego dodano sporo nowych zadań oraz postaci. Ciekawie zapowiadają się udoskonalenia stacji kosmicznych. Gracze będą mogli w locie skorzystać z takich usług, jak: rafinowanie i przekształcanie zasobów, modernizacja zdolności statków czy drobne prace remontowe.

EVERSPACE: Encounters jest już dostępne, bez DRM, na GOG.com. Platforma Steam również pozwala na zakup nowego dodatku.

Będzie również możliwość odwiedzenia Okkar Homeworld za uiszczeniem opłaty. Prócz tego statek otrzyma specjalne bariery osłonne o dwukrotnie większej pojemności.


Poprzedni artykułHELLDIVERS za darmo do wypróbowania na platformie Steam
Następny artykułASRock X299E-ITX/ac – mini-ITX na procesory Skylake-X
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.