ROCCAT Khan AIMO – słuchawki z inteligentnym podświetleniem

0

ROCCAT wprowadził do oferty słuchawki Khan AIMO. Zostały one oparte na modelu Khan Pro, który posiada certyfikat Hi-Res Audio. Konstrukcja słuchawek opiera się na stali nierdzewnej, co gwarantuje wysoką wytrzymałość. Wygodne obicie nauszników oraz pałąka, gwarantuje wygodę użytkowania. Urządzenie zachowuje bardzo niewielką wagę – 275 gram. Nauszniki posiadają piankę, która zapamiętuje kształt.

Za sprawą wbudowanej karty dźwiękowej Khan AIMO gwarantują dobrą jakość dźwięku. W połączeniu z 50 mm przetwornikami, słuchawki zapewniają krystalicznie czysty dźwięk aż do 24 bitów przy 96KHz, niezależnie od konfiguracji komputera. Najnowocześniejsze sterowniki umożliwiają symulację dźwięku przestrzennego 7.1, umieszczając gracza w samym środku wydarzeń obserwowanych na ekranie. Wirtualny surround można wyłączyć i nadal cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem Stereo. Uzupełnieniem zestawu Khan AIMO jest precyzyjny mikrofon. Dzięki technologii „Reall Voice” umożliwia on najbliższą naturalnej jakość rejestrowania głosu.

Słuchawki Khan AIMO są w pełni kompatybilne ze środowiskiem Swarm, który umożliwia zaprogramowanie stylowych efektów oświetlenia RGB. Technologia AIMO, zapamiętująca zachowania gracza w trakcie rozgrywki, zadba o to, by podświetlenie dopasowało się do każdego stylu gry, zmieniając się w sposób płynny i organiczny, a przede wszystkim dostosowany do osobistych upodobań.