Riot Forge - Riot Games

Riot Games ogłosiło utworzenie nowej grupy publikacyjnej o nazwie Riot Forge. Jej celem będzie współpraca ze zweryfikowanymi zewnętrznymi deweloperami, żeby stworzyć zupełnie nowe gry, które rozszerzą uniwersum League of Legends (LoL). Nowe tytuły mają trafić do graczy, którzy będą chcieli poznać świat oraz przeżyć różne przygody.

Nowe gry będą uzupełniać tytuły, nad którymi Riot Games pracuje wewnętrznie i które zostały ogłoszone podczas obchodów 10-lecia LoL-a. Riot Forge nawiąże bardzo ścisłą współpracę z zewnętrznymi deweloperami. Ma to zapewnić ciągłość rozwoju i tworzenia różnych tytułów.

Chylimy czoła przed współpracującymi z nami deweloperami, którzy przejawiają tak głęboką pasję do pracy nad grami osadzonymi w uniwersum LoL-a, które oferuje im nieograniczony potencjał twórczy, dzięki ekspansywnemu światowi i bogatej gamie bohaterów .Czujemy się szczerze zobowiązani, żeby pomóc naszym deweloperom w osiągnięciu długoterminowego sukcesu. Razem postaramy się zapewnić niesamowite doświadczenia najróżniejszym graczom.

— stwierdziła Leanne Loombe, szefowa Riot Forge.

Zawsze poszukujemy nowych sposobów na przybliżenie świata Runeterry i jego bohaterów zarówno stałym, jak i nowym odbiorcom we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej. Na całym świecie istnieje tylu utalentowanych twórców gier, którzy mają wyjątkowe doświadczenie i umiejętności z najróżniejszych dziedzin w zakresie rozwoju gier. Bardzo nas cieszy, że to, co ma do zaoferowania League, będziemy mogli zaprezentować razem w różnych grach.

— powiedział Greg Street, wiceprzewodniczący zespołu ds. własności intelektualnej i rozrywki w Riot Games.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments