RiME, pełna łamigłówek przygoda od Tequila Works pojawi się w maju

0

Wydawca Grey Box, Six Foot oraz niezależny deweloper, studio Tequila Works, poinformowały, że gra RiME, ukaże się w maju 2017. Jest to tytuł dla jednego gracza, którego sednem jest odkrywanie wypełnionego łamigłówkami świata. Gracz przeżywa przygodę z perspektywy chłopca, który po katastrofie morskiej budzi się na tajemniczej wyspie. Zadaniem grającego będzie eksplorowanie wyspy i poznawanie jej kolejnych sekretów za pomocą światła, dźwięku, perspektywy, a nawet… czasu.

Gra odmalowuje żywy, zdumiewający świat łącząc nasycone barwy i poruszające melodie pobrzmiewające w tle. Ta kraina, inspirowana surowym, smaganym wiatrem i spalonym słońcem krajobrazem wybrzeży Morza Śródziemnego, stanie się sceną, na której twórcy przedstawią wyjątkowo poruszającą i osobistą opowieść.

Gdy tylko zaczęliśmy współpracę z Tequila Works, poczuliśmy, że wspaniale będzie wydać RiME na więcej platform i dotrzeć do jeszcze szerszej widowni. Czujemy, że ten tytuł poruszy graczy do głębi i nie możemy się doczekać, by podzielić się nim ze światem za tych kilka miesięcy.

– opowiada Christian Svensson, stojący za sterem działań Six Foot.

RiME będzie dostępny w przedsprzedaży w edycji pudełkowej na platformach PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji na www.rimegame.com, oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku, Twitterze i Tumblr.