RiME – logiczno-przygodowa gra od studia Tequila Works

0

Grey Box i Six Foot mają zaszczyt ogłosić, że wydadzą oczekiwaną grę przygodową studia Tequila Works: RiME. Będzie to jednoosobowa gra logiczno – przygodowa o młodym chłopcu, który po ulewnym deszczu rozbił się na brzegu tajemniczej wyspy. Gracze muszą użyć całych swoich sił, aby rozwiązać łamigłówki i odkryć sekrety nowego świata, naszpikowanego nieznanymi obszarami, dzikimi zwierzętami i niszczejącymi ruinami zapomnianych cywilizacji. Z subtelną narracją, kreskówkową grafiką oraz wciągającą ścieżką dźwiękową, RiME zabierze ich w podróż pełną radości odkrywania.

Już od chwili ujawnienia pierwszych fragmentów gry RiME, zafascynowała ona cały nasz zespół. Tequila Works włożyło ogromną ilość pasji i kreatywności w stworzenie pięknego i głęboko osobistego uniwersum. Jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się nim z graczami już w przyszłym roku.

– powiedział Christian Svensson, COO firmy Six Foot

Zawsze chcieliśmy, żeby RiME zawładnął wyobraźnią graczy, oddając wrażenie znane z dzieciństwa, kiedy to po raz pierwszy doświadczaliśmy czarów opowieści na dobranoc. Jesteśmy podekscytowani tym, że nasi partnerzy – Grey Box i Six Foot – są tak samo jak my oddani wizji przełożenia tak bardzo osobistego projektu na rzeczywistość.

– powiedział Raúl Rubio Munárriz, CEO i dyrektor kreatywny studia Tequila Works.

Dodatkowe informacje o grze RiME, zawierające fragmenty rozgrywki i platformy docelowe, zostaną udostępnione na początku 2017 roku. Grey Box, Six Foot i Tequila Works planują wydanie tytułu wraz z końcem przyszłego roku.