W Internecie pojawił się projekt o nazwie Revive BF2142. Jest to próba wskrzeszenia znanej wszystkim gry o tytule Battlefield 2142 i jej funkcji sieciowych. Jakiś czas temu Electronic Arts zadecydowała o wyłączeniu wielu serwerów dla swoich starych gier. Wielu graczy było tym oburzonych i dlatego pojawił się projekt Revive BF2142.

Póki co całość jest w fazie beta, ale wiele osób chwali administratorów za stabilnie działające serwery, tabele meczów i rankingi. Według rankingów ze strony serwery codziennie odnotowują liczbę ponad 800 graczy, zatem społeczność jest i wieść się musi rozejść.

Akcja gry Battlefield 2142 dzieje się w odległej przyszłości, gdzie na Ziemi rozpoczęła się nowa epoka lodowcowa. Wywołało to powszechną panikę oraz utworzyło dwa wielkie supermocarstwa: Unię Europejską oraz Koalicję Panazjatycką. Gracze stają do walki, jako żołnierze jednej ze stron konfliktu. W grze spotkać można nowoczesne uzbrojenie, nowy styl walki oraz mechy bojowe.

W Battlefield 2142 znajdziemy cztery różne klasy na stanie obu armii: Zwiadowcę (Recon), Szturmowca (Assault), Inżyniera (Engineer) i Wsparcie (Support).


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments