Renegades pokonuje ENCE Esports w pierwszym meczu ćwierćfinałowym. Australijczycy w półfinale

0
52
starladder major berlin 2019 igor bezborodov 2
starladder major berlin 2019 igor bezborodov 2

Renegades pokonało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Starladder Major Berlin 2019 drużynę ze Skandynawii – ENCE Esports 2:0. Australijczycy zagrają w półfinale. To ich najlepszy wynik w historii organizacji, jeśli chodzi o grę na Majorach.

Faworytem w pierwszym meczu ćwierćfinałowym była drużyna ze Skandynawii – ENCE Esports, ale wynik mówi sam za siebie. Aaron “AZR” Ward i jego koledzy na pierwszej mapie wręcz zdominowali swoich rywali z Finlandii. Mieli przygotowane doskonałe taktyki oraz zagrania, które mogły się podobać. Co więcej, od początku byli zdecydowanym zespołem.

Mirage

Na pierwszej mapie, Mirage, formacja z Australii wygrywając rundę pistoletową, wygrała również kolejne trzy, powiększając swoją przewagę już od początku meczu. W pewnym momencie, zespół z Australii i Oceanii prowadził aż 11:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie, runda pistoletowa należała do Finów, jednak później podopieczni Aleksandara “Kassada” Trifunovića wygrali pięć rund i tym samym, zakończyli mecz wynikiem 16:5.

Nuke

Na drugiej mapie, Nuke, ENCE zaczęło grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne trzy. Australijczycy odrabiali punkty do swoich rywali, ale zespół Aleksiego “Aleksib” Virolainena powiększał swoją przewagę, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6.

W drugiej połowie, Renegades zagrało świetnie rundę pistoletową, a chwilę później wyszło na prowadzenie 10:9, aby wygrać kolejne, sześć rund i pokonać swoich przeciwników ze Skandynawii wynikiem 16:12.

Renegades vs. ENCE Esports 2:0
Mirage: 16:5
Nuke: 16:12

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułLogitech MX Master 3 – następca słynnej myszki dla profesjonalistów
Następny artykułDrugi dzień meczów ćwierćfinałowych. Na początek Natus Vincere z NRG Esports
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj