Razer wprowadza zestaw akcesoriów dla fanów gry Overwatch

0

Razer wprowadził do sprzedaży zestaw urządzeń peryferyjnych dedykowanych grze Overwatch. W skład nowej linii wejdą: słuchawki ManO’War Tournament Edition (TE), mechaniczna klawiatura Razer BlackWidow Chroma Overwatch z zaawansowanym systemem podświetlenia, myszka DeathAdder oraz podkładka Goliathus Extended. Overwatch to drużynowa, wieloosobowa strzelanka, w której gracze mogą wybierać spośród 21 bohaterów.

Klawiatura Razer BlackWidow Chroma Overwatch posiada klawisze z mechanizmem Razer Mechanical Switch. Ich trwałość wynosi aż 80 milionów kliknięć. Przełączniki w klawiaturze posiadają zoptymalizowane progi aktywacji.

Zestaw słuchawkowy Overwatch Razer ManO’War TE wyposażono w wysuwany mikrofon z wbudowanym na kablu słuchawek pilotem. Potężne, 50 milimetrowe magnesy neodymowe specjalnie dostrojono tak, aby zespołowy czat czy wskazówki dźwiękowe były słyszane w najlepszy możliwy sposób. Szczelna i kryta z eko-skórą gąbka obracalnych nauszników zakrywa całe ucho, zapewniając tym samym odpowiedni komfort oraz izolację. Ukryty w lewym nauszniku Overwatch Razer ManO’War TE, wielokierunkowy mikrofon można wysunąć, gdy jest potrzebny, jak również łatwo dostosować jego pozycję do własnych wymagań. Oprócz standardowej wtyczki typu mini jack (3,5mm), może łączyć się ze źródłami dźwięku także za pomocą dołączonego do zestawu rozgałęziacza.

Mysz Razer DeathAdder Chroma Overwatch posiada konstrukcję przystosowaną do prawej dłoni, z gumowym wykończeniem dla lepszego uchwytu. Sensor optyczny posiada czułość 10,000 DPI oraz przyspieszenie do 200 cali na sekundę (50 G). Prócz tego mamy 5 niezależnie programowanych klawiszy Hyperesponse, próbkowanie z częstotliwością 1000 Hz, regulację czułości w locie oraz tryb always-on. Przewód do komputera jest wykonany w oplocie, a wymiary gryzowania wynoszą 127 mm (długość) x 70 mm (szerokość) x 44 mm (wysokość).

Na koniec warto wspomnieć o podkładce Razer Goliathus Extended Overwatch. Wykonana została z tkaniny o dużej gęstości włókien, a krawędzie wykończono szwem, który zapewnia większą wytrzymałość. Istnieje możliwość śledzenia celu z dokładnością do jednego piksela. Dzięki gumowanej podstawie, podkładka nie ślizga się po biurku czy stole. Jej wymiary wynoszą: 920 mm (długość) x 294 mm (szerokość) x 3 mm (wysokość).

Gracze mogą spodziewać się szeregu dynamicznych efektów świetlnych Razer Chroma, które będą się zmieniać w czasie rzeczywistym zależnie od działań podejmowanych w grze. Wyjątkowa kolorystyka w połączeniu z systemem alertów świetlnych dedykowanych Overwatch sprawiają, że zestaw stanowi idealną propozycję dla wszystkich oczekujących na premierę tej ekscytującej gry drużynowej.

Cena poszczególnych akcesoriów wynosi:

  • Klawiatura mechaniczna Razer BlackWidow Chroma Overwatch: 219.99 Euro
  • Podkładka Razer Goliathus Extended Overwatch: 39.99 Euro
  • Mysz dla graczy Razer DeathAdder Chroma Overwatch: 99.99 Euro.
  • Zestaw słuchawkowy Overwatch Razer ManO’WarTournament Edition: 129.99 Euro