Razer wprowadził do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe: Razer Kraken Pro V2 i Razer Kraken 7.1 V2. Są one dedykowane graczom i posiadają wiele usprawnień w stosunku do swoich pierwowzorów. Słuchawki zbudowano na bazie ramy typu unibody wykonanej z aluminium, które zapewnia większą trwałość i elastyczność. Rozwiązanie przetestowano skrupulatnie na okoliczność upadków, odkształceń, przeciążeń, niedelikatnego użytkowania i innych czynników.

Pałąk zaprojektowano tak, by idealnie rozłożyć i zbalansować wagę urządzenia, pozwalając na komfortową grę nawet przy przeciągających się na wiele godzin sesjach. Poduszki nauszników są większe, miększe i izolują lepiej niż kiedykolwiek. Można je też łatwo wymieniać, dzięki czemu gracz sam zdecyduje czy skorzysta z wersji owalnej czy też okrągłej w zależności od osobistych preferencji.

Aby zwiększyć komfort graczy noszących okulary, nauszniki posiadają specjalne wyżłobienia, które zniwelują nacisk słuchawek na zauszniki okularów. Mikrofon oferuje nagrywanie kierunkowe i wygodny, chowany wysięgnik.

Razer Kraken V2 posiada przetworniki 50 mm, z możliwością ręcznego dostrajania. Są większe niż we wcześniejszych modelach headsetów Kraken i dostarczają jeszcze większy zakres częstotliwości, oferując idealny balans między dźwiękami gry, a komunikacją głosową z zespołem.

Razer Kraken 7.1 V2 wyposażono w zaawansowany wirtualny dźwięk 7.1, który pozwala na pełną personalizację dla lepszego oddania przestrzennej pozycji poszczególnych graczy. Słuchawki posiadają również unikalny system aktywnego niwelowania szumu, dostępny z poziomu Razer Synapse. Pozwoli on graczom przebić się przez hałas na zawodach i LAN party z czystą, niezakłóconą komunikacją w obrębie drużyny.

Razer Kraken Pro V2 będzie dostępny w cenie 89,99€. Cena Razer Kraken 7.1 V2 została ustalona na 109,99€. Światowa premiera ma mieć miejsce jeszcze w październiku 2016 roku.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments