Razer Tartarus V2 – ergonomiczna klawiatura dla graczy

0

Razer ogłosił premierę klawiatury Razer Tartarus V2. Jest to ergonomiczna jednostka dla graczy, która posiada 33 w pełni programowalne klawisze. Producent wyposażył ją w technologię Razer Mecha-Membrane sprawiającą, że klawisze łatwo wcisnąć. Jednocześnie zachowano wyraźnie słyszalne kliknięcie w momencie aktywacji.

Razer Tartarus V2

Użytkownicy mogą rozszerzyć możliwości sterowania dzięki panelowi do obsługi kciukiem. Posiada on osiem przycisków kierunkowych oraz trójkierunkowe kółko do przewijania. Pozwala to na pełne panowanie nad ruchem i nieograniczone kombinacje.

Razer Tartarus V2

Obecne polecania mogą zostać rozszerzone, dzięki trybowi Razer Hypershift, który otwiera drugi zestaw poleceń. Mowa tutaj o macro, skrótach do okien i wszystkiego, co może stać się drugą warstwą obecnych ustawień.

Razer Tartarus V2

Istnieje także opcja tworzenia wielu spersonalizowanych profilów do gier i zapisywania ich w chmurze poprzez Razer Synapse 3 (Beta) Cloud Storage.

Razer Tartarus V2

Razer Tartarus V2 obsługuje także podświetlenie Razer Chroma z wyborem aż do 16,8 milionów kolorów. Remapowanie klawiszy, kalibracja powierzchni oraz efekty podświetlenia Razer Chroma można konfigurować i kontrolować poprzez Razer Synapse 3 (Beta).