fbpx
Strona głównaSprzętRazer Mercury 2019 - białe wersje urządzeń peryferyjnych i akcesoriów

Razer Mercury 2019 – białe wersje urządzeń peryferyjnych i akcesoriów

Firma Razer zaprezentowała nowe białe wersje urządzeń peryferyjnych i akcesoriów dla graczy – Razer Mercury 2019. Kolekcja po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 2017 roku. Była skierowana do użytkowników komputerów PC i konsol, którzy szukali czegoś nowoczesnego i eleganckiego. Razer Mercury 2019 ma matowe wykończenia w białym, srebrnym oraz szarym kolorze. Nadaje to urządzeniom minimalistycznego wyglądu oraz łączy styl z wydajnością.

Razer Atheris – Mercury Edition

Bezprzewodowa myszka Atheris wyposażona jest w takie funkcje, jak stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności oraz do 300 godzin pracy. Obudowa myszy jest ergonomiczna i zwarta.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj.

Razer Basilisk – Mercury Edition

Myszka wyposażona jest w odłączany wielofunkcyjny przełącznik oraz możliwość regulacji środkowego pokrętła. Dodano także system podświetlenia Chroma, pozwalający na wybór jednego z 16,8 milionów kolorów.

Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Podkładka pod mysz została pokryta materiałem z mikroteksturą. Powierzchnia zapewnia odpowiedni poziom czułości dla wielu sensorów w myszkach. Gumowy spód ma zapewnić odpowiednią przyczepność na biurku.

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Najważniejszą zaletą jest wbudowane wielokolorowe podświetlenie LED. Użytkownik może wybrać z kilkunastu konfigurowalnych efektów świetlnych oraz 16,8 miliona kolorów. A wszystko można skonfigurować przy użyciu oprogramowania Razer Synapse 3 (Beta).

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj.

Razer BlackWidow Lite – Mercury Edition

Klawiatura wyposażona jest w mechaniczne przełączniki Orange, zapewniające odpowiedni poziom skoku oraz ciszę. Każdy klawisz ma uszczelki wyciszające typu o-ring wraz z białym podświetleniem LED.  Klawiatura pozbawiona jest bloku numerycznego, dzięki czemu jest bardziej mobilna.

Więcej informacji o klawiaturze tutaj.

Razer Huntsman – Mercury Edition

Klawiaturę Huntsman wyposażono w przełączniki opto-mechaniczne, zapewniające najszybszą aktywację klawiszy pośród urządzeń Razera. Klawisze Razer Opto-Mechanical korzystają z technologii optycznej – wiązki światła podczerwonego wewnątrz każdego przełącznika, aby precyzyjnie wykryć ich aktywację po naciśnięciu klawisza. Warto również wspomnieć o podświetleniu Chroma dla każdego przycisku.

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy odwiedzić to miejsce.

Razer Kraken – Mercury Edition

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest bardzo popularny wśród graczy turniejowych. . Przetworniki 50 mm dostarczają mocny i czysty dźwięk. Słuchawki zaprojektowano z myślą o pełnym komforcie użytkowania. Dodano specjalne poduszki wypełnione żelem chłodzącym. Chowany mikrofon gwarantuje czystą, niezakłóconą komunikację w grze.

Więcej informacji można znaleźć w tym miejscu.

Razer Seiren X – Mercury Edition

Mikrofon pojemnościowy zaprojektowano i przetestowano we współpracy z najlepszymi streamerami. Urządzenie wyposażone jest w 25 mm wkładki pojemnościowe, zwiększające czułość (17.8mV/Pa) rejestracji dźwięku. Superkardioidalna charakterystyka urządzenia pozwala na nagrywanie dźwięku pod precyzyjnym kątem zoptymalizowanym do streamingu.

Aby zdobyć więcej informacji prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Base Station Chroma – Mercury Edition

Razer Base Station Chroma to wielofunkcyjny stojak na słuchawki z 3-portowym hubem USB 3.0, zapewniającym maksymalną wszechstronność. Stojak wspiera także podświetlenie Chroma.

Więcej informacji w tym miejscu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać