Razer Lancehead – bezprzewodowa mysz dla graczy z sensorem optycznym 5G

0

Razer zaprezentował bezprzewodową myszkę dla graczy – Razer Lancehead. Gryzoń korzysta z opracowanej w laboratoriach Razera technologii AFT (Adaptive Frequency Technology). Jest to jeden z najdokładniejszych sensorów optycznych, dostępnych na rynku. Laserowy sensor optyczny 5G posiada rozdzielczość pracy 16,000 punktów na cal, szybkość śledzenia 210 cali na sekundę (IPS) i przyspieszenie 5G.

Myszka Razer Lancehead pracuje na częstotliwości 2,4 GHz, co ma gwarantować brak jakichkolwiek zakłóceń. Urządzenie będzie współpracować z nadchodzącym oprogramowaniem Razer Synapse Pro (w wersji beta). Wraz z oprogramowaniem uniwersalna aplikacja konfiguracyjna. Dzięki nowej, hybrydowej funkcji przechowywania danych, pozwoli na zapis własnych ustawień bezpośrednio w zintegrowanej pamięci urządzenia, a także ich synchronizację z chmurą.

Razer Lancehead wyposażono także w mechaniczne przyciski myszy opracowane i produkowane we współpracy z firmą Omron. Przełączniki gwarantują trwałość nawet do 50 milionów kliknięć. Zostały one specjalnie zoptymalizowane do działania w grach m.in. dzięki odpowiednio dopracowanemu czasowi reakcji oraz latencji na bardzo niskim poziomie. Dodatkowo, umieszczone na myszy dwa klawisze DPI pozwalają na szybkie dopasowanie rozdzielczości myszki nawet w samym środku zażartej walki.

Razer Lancehead

Razer Lancehead dostępna jest już w przedsprzedaży. Jej cena wynosi 149.99 Euro. W sklepach ma się pojawić na przełomie maja i czerwca 2017 roku.