Razer i hiszpański zespół Team Queso nawiązali współpracę

0

Razer i hiszpański zespół Team Queso poinformowali o nawiązaniu współpracy. Wspomniana drużyna jako pierwsza na świecie gra wyłączenie w gry mobilne. Rywalizują oni w różnych grach – Clash Royale, Vainglory, Arena of Valor oraz Hearthstone. W skład drużyny wchodzi wielu najlepszych graczy z Hiszpanii, Europy i innych rejonów świata. Zespół został założony w 2017 roku, a jego obecni członkowie m.in. są zwycięzcami mistrzostw ESWC Paris Clan Wars, mocnymi faworytami Vainglory8 League oraz coraz lepiej poczynają sobie w Arena of Valor.

Na mocy dwurocznej umowy Team Queso będzie używać smartfona Razer Phone podczas meczów turniejowych. Dodatkowo drużyna zostanie wyposażona także w inne urządzenia peryferyjne Razera.

Razer Phone, pierwszy na świecie smartfon zaprojektowany specjalnie do gier, to urządzenie idealne do mobilnego esportu na najwyższym poziomie.  Ekran z odświeżaniem 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 835 oraz 8 GB pamięci RAM zapewniają graczom doświadczenie płynności i braku opóźnień, które są kluczowe podczas esportowej walki na turniejach gier mobilnych.

Współpraca z Team Queso to kolejny milowy kamień w bogatej historii Razera jako pioniera esportu. Esportowe turnieje gier mobilnych są dokładnie tym, do czego został zaprojektowany Razer Phone. Nie mogę doczekać się chwili, kiedy zobaczę dominację graczy z Team Queso w turniejach – powiedział Min-Lian Tan, współzałożyciel i CEO Razera

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Razerem, który przez następne dwa lata będzie oficjalnym dostawcą wyposażenia dla Team Queso. Nasza organizacja powstała w 2017 roku i była pierwszym zespołem esportowym koncentrującym się na grach mobilnych. Kilka miesięcy później pojawił się Razer Phone – pierwszy smartfon stworzony dla graczy przez graczy. Nie potrafię wyobrazić sobie lepszego połączenia, pozwalającego na wzmocnienie mobilnego esportu w nadchodzących latach – powiedział Alvaro ‘Alvaro845’ G. Buitrago, CEO Team Queso

W ramach umowy sponsorskiej Razer przekaże graczom z Team Queso profesjonalne turniejowe myszki, klawiatury, zestawy słuchawkowe i podkładki.