Razer Basilisk – mysz stworzona dla strzelanek pierwszoosobowych

0

Razer poinformowała o premierze myszki Razer Basilisk. Została ona zaprojektowana pod kątem gier FPS (czyli strzelanek pierwszoosobowych). Gryzowania wyposażono w sensor optyczny 5G o maksymalnej rozdzielczości 16 000 DPI. Prócz tego mamy dostępne mechaniczne przełączniki Razer Mechanical Mouse Switches z wytrzymałością nawet do 50 milionów kliknięć.

Razer Basilisk

Inżynierowie dodali możliwość płynnego regulowania oporu stawianego przez rolkę. Zrobiono to za pomocą pokrętła, znajdującego się na spodzie urządzenia. Pozwala to na zmniejszanie lub zwiększanie jego poziomu w zależności od sytuacji.

Razer Basilisk

Razer Basilisk wyposażono również w wymienny przycisk, dający łatwy dostęp do dodatkowych funkcji myszki. Jego domyślne ustawienie pozwala graczom na czasowe obniżenie czułości myszki (DPI). Dodatkowy przycisk można w pełni programować. Gracze ucieszą się także z dwóch przycisków w różnych rozmiarach, aby w pełni dopasować się do dłoni grającego. Gracze, którzy nie lubią dodatkowego przycisku, mogą użyć gumowej zaślepki.

Razer Basilisk

Myszka korzysta Razer Synapse 3 (beta), które pełni funkcję centrum sterowania. Można przy jego pomocy skonfigurować przyciski czy zrobić kalibrację myszki względem powierzchni podkładki. Do tego dochodzi kontrola efektów świetlnych Razer Chroma

Myszka powinna jużbyć dostępna w RazerStore.com w cenie 69.99 Euro.