Ravcore Valravn – klawiatura membranowa dla graczy

0

Firma Ravcore wprowadziła na rynek klawiaturę membranową Ravcore Valravn. Akcesorium cechuje się dużą wytrzymałością (powyżej 10 milionów kliknięć) oraz metalową podstawę, z nakładkami antypoślizgowymi. Prócz tego, miękka podpórka na nadgarstki, możliwość podwyższenia i długi (1,8 m.) kabel w oplocie zapewniają komfort użytkowania.

Klawiatura posiada technologię anti-ghosting, która pozwala poprawnie rozpoznawać sygnały, nawet przy kilkunastu jednocześnie wciśniętych klawiszach. Ponadto, dzięki przyciskowi blokady Windows użytkownik nie musi obawiać się nagłego przerwania gry przez przypadkowe naciśnięcie klawisza Windows, Alt+Tab czy innych skrótów.

Ravcore Valravn została wyposażona w czerwone podświetlenie, które pozwala regulować jasność lub całkowicie je wyłączyć. Ponadto klawiatura jest wyposażona w 12 przycisków multimedialnych.

Klawiatura jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.