Ravcore Trident – głośniki 2.1 dla graczy z podświetleniem LED

0

Firma Ravcore wprowadziła do swojej oferty głośnika dla graczy Trident. Zestaw wyróżnia się charakterystyczną dla marki czarno-czerwoną kolorystyką, agresywnym designem i komfortem użytkowania. Głośniki składają się z drewnianego subwoofera oraz dwóch satelitów o łącznej mocy RMS 64W. Nazwa produktu (z ang. trójząb) nawiązuje do trzech elementów zestawu, które tworzą jedność. Cały zestaw został zaprojektowany tak, aby doskonale odwzorowywać ścieżkę dźwiękową podczas rozgrywki.

Ravcore Trident

Głośniki Trident posiadają trzy przetworniki o różnych średnicach (1,25” / 2,5” / 5,25”), co pozwala zanurzyć się w świecie gry oraz muzyki. Prócz tego producent zamontował czerwone podświetlenie LED całego zestawu, co pomaga stworzyć w pomieszczeniu klimat rozgrywki. Dołączony pilot sterowania na kablu umożliwia szybką i wygodną regulację głośności, włączanie/wyłączanie podświetlenia.

Zestaw oferuje bezprzewodową komunikację Bluetooth 4.0, dzięki której użytkownik może w prosty sposób odtworzyć w głośnikach muzykę ze swojego smarfona czy tabletu.

Głośniki Ravcore Trident są już dostępne w sprzedaży. Po zarejestrowaniu się na stronie producenta, można otrzymać rozszrrzoną gwarancję door-to-door, a wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie.