Ravcore Supersonic – słuchawki z przestrzennym dźwiękiem

0

Firma Ravcore zaprezentowała nowy model słuchawek o ciekawej nazwie – Supersonic. Urządzenie posiada system dźwięku przestrzennego Virtual Surround 7.1 oraz dedykowanie oprogramowanie. Umożliwia ono dopasowanie natężenia basów i czułości dźwięku w każdej z 7 stref wokół użytkownika, zapewniając niezapomniane doznania w trakcie rozgrywek. Duży realizm pozwala na takie dostosowanie odgłosów, aby np. lepiej słyszeć, co dzieje się za plecami

Ravcore Supersonic

Słuchawki wyposażone są w regulowany mikrofon z możliwością dostosowania długości i pozycji. Duży rozmiar nauszników pozwala skutecznie odseparować się od odgłosów otoczenia. Ravcore Supersonic posiadają także ciekawy wygląd z krwisto czerwonym podświetleniem. Umieszczony na kablu kontroler umożliwia wygodne i szybkie wyłączenie podświetlenia, wyciszenie mikrofonu oraz regulację głośności.

Słuchawki wykonano z wysokiej jakości materiałów. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i wygodnym nausznikom użytkownicy mogą cieszyć się komfortem nawet przy przy wielogodzinnych rozgrywkach.

Ravcore Supersonic

Ravcore Supersonic są już dostępne w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie.